Polska telewizja Londyn

Mieszkając w Anglii, można tęsknić za wieloma rzeczami z Polski. Nie tylko za bliskimi i smacznym jedzeniem, ale również za polskojęzyczną telewizją. Na szczęście my znamy sposób na to, aby polska telewizja Londyn pojawiła się w twoim domu. Jesteśmy firmą instalatorską od wielu lat działającą w Londynie. Nasza specjalność to polska telewizja UK, którą na życzenie klientów instalujemy w domach i mieszkaniach. Dzięki naszej ofercie, w waszych telewizorach ponownie mogą się pojawić ulubione filmy, seriale i informacje, podawane oczywiście w języku polskim.


To nie prawda że polska telewizja w Londynie jest dostępna wyłącznie dla najbogatszych. Mogą z niej korzystać wszyscy, którzy tylko posiadają możliwość instalacji anteny satelitarnej. Pamiętaj że taka antena może zostać zamontowana nie tylko na dachu budynku, ale również na jego balkonie lub ścianie. Zajmujemy się kompleksowym podłączaniem urządzeń i ich konfigurowaniem, abyście mogli wygodnie i bezpiecznie oglądać programy TV z Polski, kontrolując związane z tym koszta.

Polska telewizja w Londynie – jak ją mieć

Co należy zrobić, aby cyfrowy polsat lub nc+ pojawiły się w telewizorze? Czy musisz dzwonić do operatora w kraju i zamawiać nową umowę? Nie. Możesz zabrać z Polski aktualnie posiadany dekoder wraz z kartą, a my zajmiemy się jego podłączeniem. Możesz również poprosić nas, abyśmy taki pakiet startowy dla ciebie uzyskali. Prowadząc regularną współpracę z operatorami telewizji satelitarnej w Polsce, mamy wynegocjowane korzystne rabaty. Dzięki temu, polska TV w UK zamawiana bezpośrednio u nas, jest znacznie tańsza niż gdziekolwiek indziej. Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Jeśli nie chcesz, nie musisz płacić comiesięcznego abonamentu na telewizję. Zamiast tego przygotowana została dla ciebie alternatywa. Jest nią telewizja na kartę w UK. Możesz ją doładować określoną sumą i oglądać tak długo tv, aż wystarczą na to pieniądze. Kiedy karta będzie już pusta, można ją doładować ponownie i na nowo oglądać ulubione programy. Jeżeli nie możesz się zdecydować, co będzie dla ciebie najlepszym wyborem, skontaktuj się z nami. Nie tylko doradzimy, ale również wykonamy tanio i solidnie podłączenie koniecznych urządzeń.