Jazda sportowym samochodem? Wypożycz go i poczuj jego moc!

Koszty zakupu sportowych samochodów to setki tysięcy, a nawet miliony złotych. Nie trzeba jednak mieć fortuny, aby spełnić swoje marzenie o pokierowaniu Porsche 911 czy Lamborghini Gallardo. Wystarczy skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodowych, które zapewniają niesamowite przeżycia dla każdego ze swoich klientów!

Sportowe samochody rozgrzewają wyobraźnię. Kilkaset koni mechanicznych pod maską, parę sekund do setki i ten niesamowity pęd – to wszystko powoduje, że auta klasy premium fascynują i magnetyzują kolejne pokolenia.

Ze względu na wysokie koszty zakupu na posiadanie takich właśnie modeli mogą pozwolić sobie tylko wybrani. Nie oznacza to jednak wcale, że inne osoby wcale nie posiadają do nich dostępu! Wystarczy wypożyczalnia samochodów sportowych, aby spełnić swoje marzenie i zostać kierowcą jednego z najszybszych pojazdów na całym świecie.

Jakie auta można wypożyczyć? Ile środków trzeba przeznaczyć na taki wynajem?

Najlepsze sportowe samochody – teraz na wyciągnięcie ręki

porsche 911

W wypożyczalniach samochodów sportowych do dyspozycji klientów jest pełna gama modeli. To między innymi Mercedes AMG, Nissan GTR, Ferrari Italia, Aston Martin DB9, BMW M Power (E46), Porsche 911, Ford Mustang czy osławione Lamborghini Gallardo. Oczywiście, to tylko parę propozycji, ponieważ w największych wypożyczalniach czeka jeszcze większa flota samochodów klasy premium.

Wszystkie z tych modeli są teraz na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko wykonać rezerwację, co można zrobić dzisiaj również całkowicie przez internet, aby już niedługo zasiąść za kierownicą wybranego sportowego auta.

Takie auta premium wynajmowane są zarówno do przejażdżek odbywających się na torach wyścigowych, jak również do jazdy ulicami. W pierwszym przypadku kierujący może rozwinąć pełną prędkość i poznać na własnej skórze możliwości tych sportowych modeli – bez ograniczeń prędkości.

Z kolei wynajem samochodów sportowych na ulice najczęściej wybierany jest wtedy, gdy auto ma posłużyć do dojazdu na różne eventy, na przykład na wieczór kawalerski, ślub, ale też na potrzeby marketingowe, na przykład do kręcenia spotów reklamowych czy teledysków.

Jazda sportowym autem – doskonały pomysł na prezent

Jazda samochodem sportowym może być także kapitalnym pomysłem na prezent na różne okazje – urodziny, rocznicę, pod choinkę, na Dzień Chłopaka oraz na wiele innych okoliczności, gdy chcemy sprawić obdarowanej osobie niesamowitą niespodziankę.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wtedy zakupienie vouchera upominkowego – to zaproszenie, które można wykupić na konkretne samochody luksusowe oraz na określony czas, na przykład 2 okrążenia po torze wyścigowym czy też na 1 godzinę.

Taki podarunek na pewno przypadnie do gustu każdemu amatorowi motoryzacji i sportowych aut – może być spełnieniem dziecięcych marzeń!

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu sportowego?

Ceny związane z wypożyczeniem auta premium nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Z jakimi kosztami trzeba się wtedy liczyć? Są one zależne przede wszystkim od wybranego samochodu oraz od czasu najmu.

samochód sportowy

Przykładowo, ceny za przejażdżkę Lamborghini Gallardo rozpoczynają się już od około 199 złotych, natomiast Porsche 911 od 129 złotych. Dokładne cenniki można znaleźć już teraz na stronach internetowych wypożyczalni wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi dostępnych samochodów na wynajem, a także ich parametrami technicznymi.

Rezerwację samochodu sportowego można także przeprowadzić całkowicie online – bez potrzeby udawania się osobiście do wypożyczalni.

Jeśli zatem marzysz o tym, aby przejechać się jednymi z najszybszych samochodów na świecie, albo szukasz pomysłu na prezent dla fana motoryzacji, pomyśl o wynajęciu auta klasy premium – ceny są naprawdę atrakcyjne!